Stvořen pro růst přímých rezervací

Solidpixels je nejrychlejší způsob, jakým lze vytvořit hotelový web na úrovni vyhrazené světovým značkám. Stejně krásný a od základu navržený pro růst přímých rezervací.


Prvotřídní design

Proměňte váš hotel v místo,
které lidé musí navštívit.

Zprostředkujte lidem atmosféru vašeho hotelu i lokality pomocí 4K videa a dokonalých fotografií. Využijte sílu interakčního designu a dechberoucích detailů.. Hosté se do vašeho místa zamilují dřív, než ho navštíví. Proto ho opravdu navštíví.

Využijte sílu detailů

Ukažte vašim návštevníkům vše důležité, aby mohli udělat to správné rozhodnutí. Od velikosti místnosti i postele, přes výhled až po vybavení a služby.

Představte služby

Už na webu si můžete připravit půdu pro doprodej kvalitních služeb. Od gastronomie až po wellness a sport. To je způsob jak navyšovat průměrnou hodnotu každé návštěvy.

Propagujte balíčky 

Představte výhodnou rezervaci balíčků i akcí,které vám pomohou kompenzovat období s nižší obsazeností.

Vytvářejte hodnotný obsah

Začněte vytvářet hodnotný obsah pro návštěvníky vaší lokality a přivěďte tak na web organickou návštěvnost, kterou konvertujete v klienty.

Promyšlené konverze

Vytvářejte neodolatelné
výzvy k akci.
 

Maximalizujte výkon

Pracujte s řadou vybraných rezervačních formulářů a konverzních prvků. které  měříme a neustále zlepšujeme pro maximalní výkon vašeho webu.

Odstraňte překážky

Díky přehledné prezentaci pokojů každý rychle a bez překážek najde, pro co přišel a vydá se na přímou cestu k rezervaci pokoje.

Odstraňte překážky

Díky přehledné prezentaci pokojů každý rychle a bez překážek najde, pro co přišel a vydá se na přímou cestu k rezervaci pokoje.

Už žádné doměnky.
Dělejte rozhodnutí na základě dat.

Platforma solidpixels využívá data - nikoliv doměnky - k objevení prvků,
které mají přímý vliv na obchodní výsledky vaší značky.

Booking engines

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

Sociální sítě a analytika

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

Vyjmečná administrace

Spravovat web
bez programátora?
Totální výhra! 


Dávno jsou pryč doby, kdy jste na každou úpravu webu museli volat programátora. Pokud umíte ovládat počítač, umíte ovládat i solidpixels. Nehledě na to, co potřebujete vytvořit, vždy jste jedno kliknutí daleko.

Skládejte obsah pomocí bloků

Přetáhněte bloky do stránky, vytvářejte sloupce a skládejte obsah tak, aby byla radost ho číst. Je až k nevíře kolik lze udělat pouhým tažením myši. 

Vytvořte jakékoliv rozložení stránky

Vytvářejte sloupce, řádky, měňtě jejich poměr, nebo je třeba vnořte. To je cesta, kterou vytvoříte obsah pro jakoukoliv stránku. Responsivně. 

Nastavte vše  kliknutím myši

Kliknutím na blok otevřete jeho nastavení. A pomocí pár úprav změníte chování i vzhled bloků k obrazu svému. 

Organizujte obsah do sekcí

Sdružujte související obsah do sekcí, upravujte jejich design a přidejte jim pokročilé efekty. Hotové sekce uložte a znovupoužijte kdekoliv.

Za výsledky
jdeme společně..

10 let jsme tvořili weby pro světové značky. Ověřené postupy, a znalosti teď vkládáme do solidpixels. Tak, aby na úroveň těch největších dosáhl každý hned na začátku. 

Proč hotely milují solidpixels?