Přímá cesta
k prodeji zboží na Internetu

Solidpixels je nejrychlejší způsob, jakým si vytvoříte eshop na úrovni vyhrazené světovým značkám. Během chvíle nastavíte parametry, přidáte produkty a můžete začít prodávat.


Katalog produktů

Představte vaše produkty
v nejlepším světle


Ukažte zákazníkům příběh vaší značky, přidejte produktové video nebo fotky. Detail produktu stavíte blok po bloku přesně podle vaší potřeby. Na e-shopu můžete mít neomezené množství produktů. Každý v různých variantách podle vlastních parametrů.

Detaily, které zvednou vaše návštěvníky ze židle

Vytvářejte detaily produktů plné krásných fotogalerií, videí, úžasné typografie a dechberoucích detailů. Stejně jako své produkty prezentují nejlepší značky na planetě.

Každý bleskurychle najde, pro co přišel

Třiďte váš sortiment do kategorií a veďte vaše uživatele k objevení vhodných produktů pomocí intuitivního filtrování v reálném čase.

Místo pro zboží, které není jen tak na prodej

Chcete jen prezentovat vaše produkty v dokonalém digitálním katalogu, nebo fungovat na principu poptávky? Kompletní vypnutí nákupního procesu je otázkou jednoho kliknutí myši. Ostatně jako všechno v solidpixels.

Výjmečná administrace

Přehled o všem. Produktech
i objednávkách.


Své objednávky budete mít pod kontrolou stejně jako správu e-shopu. Produkty i objednávky budete spravovat v přehledné databázi přímo
v administraci vašeho webu.

Vytvářejte propracované detaily produktů

Kromě základního detailu produktu můžete libovolně vytvářet bohatý obsah, který váš produkt nejlépe představí a následně také prodá. 

Třidťe produkty do přehledných kategorií

Tvorba kategorií, tagů a značek je v solidpixels hračka. Kromě toho, že každý uživatel rychle najde, proč přišel, vaše struktura e-shopu půjde na ruku vyhledávačům.

Mějte přehled o stavu každé objednávky

A díky tomu jí doručte včas a v pořádku. Existuje snad jiný způsob, jak vytvářet zástupy spokojených zákazníků? 

Vytvářejte si databázi loajálních zákazníků

Všechny vaše zákazníky si systém uloží do databáze v souladu s GDPR, abyste je mohli opakovaně oslovit a průběžně budovat jejich Customer Lifetime Value.

Chytrý nákupní proces

Veďte návštěvníky k dokončení objednávky

Proměňte návštěvníky vašeho webu v zákazníky. K dokončení objednávky dovede návštěvníky propracovaný tříkrokový nákupní proces. 

HTML kód s obrázkem, popřípadě gif

Zvyšujte počet objednávek díky marketingovým nástrojům

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

Vykročte mezi 5% nejrychlejších eshopů Internetu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

Chytré zpracování obrázků

Solidpixels u každé nahrané fotky sám upraví velikost i sjednotí poměr stran. Tak, aby vypadaly dobře na velkém monitoru, mobilu i tabletu.

Automatické ukládání

Solidpixels si všimne každé změny na webu a vaši rozdělanou práci průběžně ukládá. Takže o nic nepřijdete.

Pravidelné aktualizace

Pokaždé, když solidpixels vylepšíme nebo do něj přidáme novou funkci, získáte vše v automatické aktualizaci.

Bezpracné formátování textu

Nezáleží, jestli text na web kopírujete z Wordu nebo poznámek. Solidpixels upraví písmo i jeho velikost tak, aby ladilo se zbytkem.

Responsivní verze webu

Každý web na solidpixels vypadá a funguje stejně dobře na počítači, tabletu a mobilu. Automaticky a hned.

Propojení s doménou

Solidpixels zkontroluje správné nastavení domény, a když je vše v pořádku, sám s ní nový web propojí.

Funkce přinášející svobodu.


Solidpixels automatizuje řadu činností a odvede tak nevděčnou práci za vás. Vy se můžete soustředit na kreativní práci a dojít dál, než je při klasickém vývoji možné.

Případové studie

Jméno Příjmení

Apple.com

Jméno Příjmení

Apple.com